На річницю їх із чоловіком весілля Галя kупила йому телефон, і готувалася до свята. Але чоловік встав рано-вранці і заявив, що сьогодні прийде додому пізно

Життя Галини можна назвати щасливим. У молодості вона зустріла кохану людину, наро дила йому двох синів, прожила з нею вже 25 років. Галина завжди була ідеальною господаркою: готувала чудово, в будинку неможливо було знайти жодної порошинки. Вона все життя намагалася догоджати чоловікові та синам, ось тільки натомість вона нічого не отримувала: чоловіки жодного разу не прибрали за собою тарілки зі столу. Більше того, через те, що вона рано наро дила дітей, освіта так і залишилася незакінченою.

Галина була змушена працювати продавщицею, оскільки без диплома її нікуди більше не брали. У день свого народження Галина приготувала святкову вечерю. Але чоловік повернувся додому з роботи дуже пізно – і одразу пішов спати. Сини згадали про свято лише наступного дня, і лише привітали по телефону. І ось останні роковини Галина вирішила відсвяткувати якось по-осоїбному. Вирішила вона покликати на свято друзів та родичів. Але коли чоловік дізнався про це, оголосив, що наразі не час для свят.

Як би там не було, у Галини були відкладені rроші, і вона вирішила kупити Стапану хоча б добрий подарунок – телефон. Про подарунок вона вирішила нічого не повідомляти, а зробити сюрприз. Але чоловік прокинувся цього дня, мовчки поснідав і пішов на роботу. Сказав, що пізно повернеться. Галина довго думала, що робити з подарунком, і зрештою вирішила піти до магазину, повернути телефон та отримати назад rроші. На ці 20 тисяч вона пішла зробила манікюр, потім зачіску, купила собі нові чоботи та плащик. Це було вперше, коли Галина подумала про себе, а не про рідних. І вона досі про це не пошкодувала.