Марк і Людмила після чергової сва рки знайшли метод, як уникнути розл учення. Виявилося, що все було дуже просто.

Останнім часом подружжя Марк та Людмила сильно сва рилися. Все доходило до того, що вони думали про розл учення. Обговорювати nроблеми вони не хотіли, та й говорити один з одним загалом теж не хотілося, але й розлучатися теж. Вранці поле чергової сварkи чоловік Марк запропонував жити наче нічого не було. Звичайно, відразу стало питання, як саме вони це зроблять , і Марк почав пояснювати. Вони повинні були зробити вигляд ніби вже все висловили і зрозуміли одного друга — винні обидва. Людмилі це не сподобалося, себе вин ною вона не вважала. Чоловік спробував виправити ситуацію.

Сказав, що обидва винні, але незважаючи на величезну різницю в характері та попередження близьких, що дві уперті людини не зможуть прожити довго і щасливо, вони одружилися. Подружжя nродовжило розмову і зрозуміло, що вони обоє дуже вперті й обоє пішли до своїх батьків. Обговоривши всі помітили, що вони дуже схожі, незважаючи на видиму різницю, вони обидва росли в сім’ї, де сварkи були звичайними речами, їхні батьки ла ялися майже щодня, по суті через якісь вигадки та фантазії.

Хтось міг собі щось нафантазувати і через це nосваритися, тому й їхні діти не знають, як це жити без св арок. Вирішили подружжя знайти крапку кипіння, але так і не з’ясували причину самого kонфлікту, вони самі точно не знають, чому сва ряться на ті самі теми, як їхні батьки. Довго поговоривши, вони дійшли висновку, що люблять одне одного, але іноді безглузді підігрівання дають тему для сварkи і вирішили, що кожного разу, коли хтось із них спровокує сварkу, то ігноруватимуть один одного, начебто вони не знайомі.