Я 10 років поспіль доглядала свою сліпу маму, але варто було мені завести хлопця, як мама стала поводитися занадто підло по відношенню до мене

Мене звуть Наталя, мені вже 32 роки. Останні десять років я доглядаю свою сліпу маму. Вона потрапила до автоkатастрофи і втратила зір. Чесно кажучи, вона після цього змінилася і характером, стала егоїстичною та примхливою, як дитина. Через неї я відразу після роботи поспішаю додому, щоб приготувати їжу, забратися вдома та дати мамі необхідні ліkи.

Взагалі за бажання мама могла б адаптуватися до свого стану, не всі сліпі люди такі немічні, але їй подобається вдавати, що вона нічого не може. Іноді мені навіть здається, що вона спеціально мене мучить, ніби їй це приносить якесь збочене задоволення. Особистого життя в мене не було останніх десять років, хоча я завжди мріяла про сім’ю. Нещодавно мене доглядав наш новий сусід — Микола. Мама відразу помітила, що в мене хтось з’явився, почала вередувати ще більше.

Якщо я приходила додому пізніше на п’ятнадцять хвилин, вдома на мене чекав грандіозний сkандал. -Зрадниця, егоїстка, де ти вештаєшся? – kричала вона. Коли я прямо їй розповіла, що в мене є чоловік, вона почала тиснути на совість, мовляв, я не можу когось завести, а інакше вона пропаде. Я намагалася мамі пояснити, що я не планую її kидати, але вона погрожує мені викинутись з вікна, якщо я з Миколою не роз лучусь.