Коли сестра прийшла в такій же сукні, як я, я трохи напружилася. А в розпал свята я не могла знайти свого нареченого. Пішла на балкон, а там.

Ми з Аллою однояйцеві близнюки. Зовні ми є дзеркальним відображенням один одного, але характером дуже різні. Батьки навіть нас зовні іноді плутають, роз різняли переважно за поведінкою. Відмінності наші були очевидними з дитинства. Алла з дитинства дуже активна та непосидюча, товариська, непостійна, запальна. У школі вона дуже nогано навчалася, часто пустувала, через це батьків часто викликали до школи. Зі мною ніколи у батьків не було nроблем. Я характером повна протилежність сестри. Мені завжди подобалося вчитися. Я воліла сидіти вдома і вирішувати завдання з математики, а не гасати у дворі з дітьми. Школу я закінчила з червоним атестатом, потім без nроблем вступила до інституту.

Алла вступила, але на другому курсі вилетіла, залишила навчання, пішла працювати у кафе та гуляти на вечірках. Я закінчила юридичний та знайшла пристойну роботу. Все в мене було чудово: робота, наречений. Із Олегом ми на роботі познайомилися. Вже два роки живемо разом, планували весілля наступного року. Згодом ми з Аллою один від одного віддалилися небагато. У неї так нічого й не склалося. Все ще працює у кафе та живе з батьками. Але вона була однією з перших, кого я занесла до списку для запрошення на свій ювілей. Тридцять років — серйозна дата, яка вирішила відсвяткувати з розмахом. Мене здивувало, що на вечірку Алла прийшла в такій же сукні, що я. Але вона весело підморгнула мені. -Пам’ятаєш, як батьки нас однаково в дитинстві одягали? Я вирішила повторити!

Було дуже незвично, бо Алла була моєю точною копією. Люди іноді плуталися та вітали її. Але я вважала це кумедним. І ось у розпал свята я втратила якось Олега і стала його шукати. Заходжу на балкон, а він там цілується із моєю сестрою. Від мого гучного кашлю парочка здивовано обернулася. -Алло, тобі щось потрібно? – розгублено спитав Олег. -Я Надя, придурок, ти з Аллою цілувався щойно! І тут Олег відскочив від сестри, як від вогню. -Я не знав! Ви такі схожі! Алла надула губи скривджено. -Знав він все! Я того дня вся в сл ьозах пішла зі свого свята. Впевнена, що Алла все спеціально підлаштувала, а Олега обвела навколо пальця, щоб розл учити нас.