Коли донька постелила мамі місце на підлозі біля печі, та заперечила, мовляв, їй краще лягти поряд із молодими, ніж на підлозі.

Антон із самого початку не ладнав із тещею. Та здавалася йому надто владолюбною, і недарма, адже Ганна Сергіївна і справді любила, коли всі рухалися і робили все виключно за її вказівками. Ганна Сергіївна хотіла для своєї доньки іншого чоловіка. Такого, щоб був з rрошима, розумним, власну прибуткову справу мав, а не такого… звичайного викладача. Антон працював учителем хімії та біології у школі, куди після закінчення педінституту влаштувалася і донька Ганни Сергіївни. Дівчина була дуже скромною і своєю скромністю вона привернула увагу Антона до себе, який раніше навіть на знаки уваги практиканток не відповідав.

Між молодими людьми стрімко розвивалися любовні стосунки. Вже через рік після зустрічі Антон запропонував своїй дівчині одружитися, а та погодилася, знаючи, що мамі така кандидатура не дуже сподобається. Коли справа дійшла до житла, у молодих людей все було чітко заплановано: вони вже мали квартиру, подарунок від батьків, але ті вирішили її nродати і kупити власний будинок у передмісті. Ганна Сергіївна просто не розуміла, як можна продати житло у місті, щоб переїхати до передмістя. Вона, яскрава представниця мешканців мегаполісу, не хотіла навіть зрозуміти дітей. Як би теща не чинила опір, Антон узяв трохи rрошей у кредит і kупив будинок там, де вони з дружиною і планували. На новосілля прийшли багато родичів і найближчих друзів родини. Усім будинок сподобався, окрім Ганни Сергіївни.

Їй то підлога була холодна, то в хаті було надто тихо, то надто галасливо від сусідів… причин було море. Того дня жінка вирішила залишитися у дітей, адже година була пізня, вона не могла так пізно повертатися додому. Тоді дочка поклала мамі матрац на підлогу, постелила їй місце біля печі, щоб було тепло, адже інших умов у них не було: вони ж тільки переїхали. Ох, і сkандал тоді Ганна Сергіївна влаштувала! Вона почала kричати, мовляв, їй зручніше спатиме з молодими, ніж на підлозі. — Вибачте мене, звичайно, — не стримався Антон, — але спати в одному ліжку я буду тільки зі своєю дружиною. Ганна Сергіївна зі зл істю зібрала речі, викликала таксі і поїхала. Це був перший випадок, коли хтось не дав їй зробити те, чого вона хотіла.