Син увесь не рвовий і незадоволений приїхав до нас із дружиною поговорити і почути пораду з приводу роз лучення. Мені вдалося за один вечір умовити сина не розл учатися. (ARM/YK)

Син розповідає, що втомився від сімейного життя із дружиною і хоче розл учення. Я кілька секунд у ступорі стояв і не розумів, серйозно він каже чи жартує, адже одружився десь 2 місяці тому, а вже хоче таке… Ну, я попросив пояснити причину. Виявилося, що річ у гречці. Так, у гречці! Дружина сина Ірина щоранку готує гречку на сніданок, бо в них у сім’ї було так заведено, а синові це не подобається.

Я сказав, звичайно, що гречка корисна, але син відповів, що я схожий на дружину. Ну, розумію не подобається, але не розл учатися ж. Рішення він уже прийняв і мені залишалося запропонувати переночувати. Ось сидимо ми, дивимося тв, а син такий: «Давай вип’ємо, раз я тут». Я, звичайно, відмовив і сказав, що вдома по-перше немає нічого спиртного, по-друге, його мати поставила закон — ніяких алкогольних напоїв. І він такий: » Ну давай хоч поїмо, що є?».

Небагато подумавши я сказав, що вдома тільки гречана каша. Бачили б його обличчя. Сказав йому, що Наталя (його мати) теж прочитала десь, що гречка дуже корисна і діє як ліkи, тепер годує і на сніданок, і на обід, і на вечерю тільки гречкою. Син кулею вдягся, сказав, що вже піде. Звичайно я запитав, куди він і чому так вискочив. А він такий «Ну, знаєш тат, не хочу розлу чатись, дружина мене хоча б тільки на сніданок годує гречкою» — і побіг.