Дві подруги сиділи в кафе і чекали на третю. Але раптом вона написала повідомлення і сказала, що не прийде на зустріч. Цей факт став приводом для суперечки.

Подружки пили каву разом. Одна nлакала, друга заспокоювала, казала, що дарма nлаче. А ось власне чого вона й nлакала. Чоловік Карини (однієї з подружок), вночі дуже пізно прийшов, нічого не сказав і на запитання не відповідав. А вона засм утилася, подумала вже, що щось трапилося. Інша подружка Олеся вмовляла її покинути цього чоловіка, адже вона гарна і знайде себе іншого. Незабаром вони трохи заспокоїлися і вже чекали на свою третю подругу Алісу. Нещодавно Аліса пережила операцію і довгий час не бачилася з подружками, тепер вони чекали на неї в кафешці.

Одна не вірила що та прийде, інша все сподівалася. Зрештою перемогла Олеся. Аліса написала, що у неї захворів чоловік і вона не зможе прийти, бо повинна доглядати його. Подружку це обурило, як же так, адже вони домовлялися, чи чоловік не може сам за собою доглядати. Карину трохи збентежили ці слова. На її думку, Аліса правильно вчинила адже свого часу, коли вона дуже сильно хво ріла, чоловік її доглядав і постійно бігав. Олеся так не вважає і каже, що навіть якщо її чоловік зах воріє, то вона здасть його на ліkування до ліkарні, а не бігатиме, бо вони є сучасною сім’єю і в кожного свої nроблеми.

Вона вважає, що Аліса надто добра. У цей момент її перебила Карина, згадала вона історію, як Аліса за допомогою своєї бабусі, яка працювала в інституті, не дала викинути Олесю з університету. Сиділи вони, сперечалися, хто добріший і чому не треба бути такою, як Карині подзвонив її чоловік, вибачився і запросив на побачення. Олеся розл ютилася, вважаючи, що подружка неправильно робить, що прощає чоловіка. Карина пішла до чоловіка, а Олеся так і залишилася одна сидіти і думала: «От же в мене найкращі подружки: у кожного своя людина; а я заміжня, але все одно одна» .