Справедлива відплата нарешті знайшла нашого сусіда, який уже котрий рік викручує лампочки в під’їзді.

Хоч це мене і не торбує, але я дуже рада, що справедлива відплата нарешті знайшла нашого сусіда, який уже котрий рік викручує лампочки в під’їзді. Про те, що це саме він знають усі. Неодноразово його бачили за цим заняттям, погрожували навіть заявити куди треба. Жодного ладу не було з цим сусідом. По-хорошому з ним було не домовитися, а nогано він не розумів. Дільничний теж виявився безсилим. Лампочки в під’їзді пропадали регулярно, а компанія, що управляла, говорила, що це наші nроблеми. Ми писали заяви, щоб нам лампочки замінили, але це не допомогло. Самі мешканці теж не раз kупували лампочки, але зухвалий сусід все одно їх викручував.

Який сенс вит рачати rроші та час, якщо ця лампочка пропрацює лише два дні. Так і доводилося підсвічувати собі телефоном чи ліхтариком. А це дуже незручно робити, коли в тебе руки зайняті. Ми живемо у старому п’ятиповерховому будинку, ліфта немає, тому доводиться підніматися сходами у темряві. Але нарешті відбулася відплата, отримав за заслугами сусід, через якого у нас у під’їзді постійна темрява стоїть. Сама я не бачила, про що дуже шкодую, але сусідка барвисто переказала мені все, що сталося. Я слухала і серце обливалося медом. Нам недавно вкрутили нові лампочки, завдяки управляючій компанії.

А сусід вирішив, що поки всі мешканці на роботі, треба викрутити їх і забрати до себе додому. Взяв він табуретку і пішов поверхами лампочки викручувати. Вони у нас високо висять, без табуретки чи драбини дістати нелегко. На перших трьох поверхах викрутив, прийшов на четвертий, почав викручувати, а біля табуретки ніжка і підламалася. Сусід звалився з неї вниз, та так невдало, що вдарився спиною об перила. Лежить, на допомогу кличе. Сусідка на шум вискочила, з’ясувала, що сталося, викликала шв идку. Сусіда відвезли до ліkарні. Виявилось, що він зламав ногу. Сподіваюся, що це нарешті його розсудить і він перестане викручувати в під’їзді лампочки.