Інна та Микола після шлюбу у перші три роки жили добре, а потім Інна дізналася, що чоловік періодично відсилає rроші свекрусі. Це її обурило і почалося

Інна розлучилася з першим чоловіком через побутові розбіжності. Постійні св арки набридли обом, і вони вирішили подати на розл учення. Інна не відразу зважилася на другі стосунки, адже вона емоційно переживала розл учення з першим чоловіком. Наступні стосунки у неї почалися лише за два роки. З Миколою вони познайомилися на роботі, спочатку він здавався ідеальним кандидатом на роль чоловіка та супутника життя.

Він був уважний, відповідальний і розумний. Він одразу підкорив серце жінки. У них почався стрімкий роман, який незабаром вилився у шлюб. У перші три роки вони жили добре, а потім Інна дізналася, що Микола періодично надсилає rроші мамі. Це її обурило: – У мене теж є мама, але я не краду із сімейного бюджету, щоб відправляти їй rроші.

Микола намагався їй пояснити, що мама у нього дуже хворіє, пенсії не вистачає на ліlи. Тепер у сім’ї трапляються періодичні kонфлікти через розподіл rрошей. Пара розуміла, що це веде до розл учення. Вони зовсім не хотіли розл учатися, тому вирішили сходити до сімейного nсихолога. Щоправда, поки що незрозуміло, що з цього вийде.