Коли ми з чоловіком познайомилися, я її не сказала, що отримала квартиру у спадок. Тепер я взагалі не хочу казати, бо виникли інші причини.

У мене є квартира, яка дісталася мені від бабусі у спадок. Мій чоловік про це не знає, хоч ми разом вже чотири роки. Коли ми з Іваном тільки-но познайомилися, я вже жила у власній квартирі. Але коли ми почали розмовляти про те, щоб з’їхатися, я йому говорити не стала, що квартира належить мені.

Мені не хотілося, щоб Іван був зі мною через майно. Я дуже боя лася нарватися на альфонса, яких зараз багато. Після того, як ми одружилися, я вже не знала, як зізнатися про брехню. Я вирішила порадитися з мамою щодо цієї теми. Мама, вислухавши мене, порадила й далі не казати чоловікові про те, що квартира належить мені, щоб у нього не пропадала мотивація kупити власне житло.

Іван старанний, придбає власну квартиру. З одного боку, добре, що він мотивований такий цілеспрямований, але мене дуже бентежить, що я брешу коханій людині. Мені відомо, що рано чи пізно будь-яка брехня спливає. Не можу уявити, як Іван відреагує, коли дізнаєтся всю правду.