Чоловік дорікнув Валерії, щоб та не прийняла пропозицію підвищення, але начальник сказав їй всього два слова і це геть змінило її життя.

-Навіть не смій думати про те, щоб погодитись! Ти занадто безглузда, я впевнений, що нічого з цього не вийде! – kричав на неї чоловік, коли дізнався про те, що Валерії запропонували підвищення. Лера важkо зітхнула, легко змирившись з тим, що доведеться відмовитися від такої вигідної пропозиції. Але коли наступного ранку вона розповіла про своє рішення начальнику, той подивився на неї поверх своїх окулярів, як на справжню ідіотку. -А чи можна дізнатися причину, чому ви відмовляйтеся від керівної посади? -Чоловік проти. -А до чого тут ваш чоловік?

-Ну він вважає, що я не впораюся. -А що вважаєте ви? Валерія замовкла, а шеф продовжив: -Я виба чаюсь, це не моя справа, але ви впевнені, що варто жити з людиною, яка до вас так ставиться і сумнівається у ваших здібностях? Валерія почала розмірковувати. З Семеном вона живе вже п’ять років. Він працює водієм. За час спільного життя він тільки й робив, що негативно впливав на її самооцінку та принижував її переваги. Добре подумавши, Валерія вирішила прийняти пропозицію про підвищення, а від чоловіка піти і жити відтепер лише заради себе та свого щастя.