Я ремонтував двері в кімнаті, коли тесть прийшов зі своїми вченнями. Але найприкрішою для мене була поведінка дружини

Ми з Настею одружилися з великого kохання, проте наше kохання зіпсували батьки Насті. Справа в тому, що Настя — єдина дитина, і батьки її завжди псували своєю надмірною увагою і розпестили її в кінець. Після весілля ми почали жити у орендованій квартирі. Настя мало не 24 години на день про щось балакала по телефону з мамою. Теща була в курсі всіх подій у нашому домі. Вона знала все про нас, знала всі подробиці нашого життя, нашого особистого життя, раніше мене дізнавалася про майбутні nокупки і про «наші» плани, які дружина спочатку обговорювала зі своєю мамою, вже потім зі мною.

Відразу після весілля батьки дружини почали ходити до нас щодня. Вони шукали мінуси у моїй роботі та у моїй участі у житті нашої родини. Якось ми посварилися з дружиною, і через 5 хвилин до нас заявилася теща з kриками та звинуваченнями на мою адресу, що я поводжуся неналежним чином. Так… теща любила вчити, як правильно поводитися з її дочкою, адже вона була непросто дівчиною, а особливою, і стосунки до себе вимагала відповідни. Один випадок став вирішальним у наших стосунках. Якось я ремонтував двері до нашої кімнати.

Тут до нас несподівано прийшли батьки дружини. Тестю робити не було чого, він прийшов, став над моєю головою, почав вказувати, що і як мені робити, а потім виніс вирок: — Так… руки в тебе не з того місця ростуть… Тут Настя підійшла до нас і замість того, щоб боронити мене, додала: — Та він взагалі нічого не вміє. Я сподівалася, тату, ти його навчиш чогось, а то мені самій доводиться навіть лампочку міняти. Тієї ж хвилини я встав, зібрав речі в одну сумку і переїхав на якийсь час до готелю, поки шукав собі нову квартиру. Мені було неприємно жити з людиною, яка не цінує мене.