За вечерею Максим заявив дружині, що вирішив уникнути неї, мовляв, та не може наро дити йому. Але ж у дружини все було гаразд, а чоловік відмовлявся сходити до ліkаря.

Якось за вечерею, доїдаючи котлету, Максим дружині каже: -Знаєш, а я все-таки від тебе піду. -Чому? – здивувалася Ніна. -Дивися, дитину мені наро дити не можеш, та ще й маму мою не любиш. Ніна насупилась. -Тебе не бентежить, що я пройшла обстеження, і в мене все гаразд зі здоров’ям? А ти відмовляєшся до лікаря сходити. А твоя мама не упускає приводу, щоб причепитися з приводу того, що у нас немає дітей, ніби спеціально сіль на рану. -Досить! Дурниці ти кажеш! Того дня вони з Ніною посварилися, він зібрав речі та пішов.

Ніна засмучено зателефонувала подрузі, а та запропонувала їй сходити випити, щоб трохи розвіятися. Того вечора Ніна пам’ятає невиразно, вона багато випила. У результаті додому її проводив один чоловік із бару, який залишився на ніч. Вранці Ніна жахнулася від того, що сталося, одразу його вигнала. А за тиждень чоловік повернувся. Але на той момент вона виявила, що ваrітна. Вона була впевнена, що дитина не від чоловіка, бо чоловік безплідний. Проте Максим нічого не запідозрив і тепер носить Ніну на руках. Навіть стосунки зі свекрухою налагодилися. Ніна вирішила нікому не розповідати про те, чия це дитина.