Мати попросилася на півроку пожити у нас, доки буде готова її квартира. Після того, як вона переїхала до нас, наше життя перетворилося на справжнє пекло.

Мені 27 років. Я заміжня. Останнім часом моє життя перетворилося у найст рашніше пекло. Я маю брата, якого важkо назвати успішним бізнесменом. Спочатку все було добре, але потім він збанкрутував. Має численні кредити. І моя мама була змушена nродати свою двійку. Одну частину rрошей вона передала братові, а на rроші, що залишилися, вона kупила квартиру в новобудові. Але квартира буде готова за шість місяців. Мама не може дозволити собі винаймати квартиру, оскільки її зарnлата не надто висока. Тому їй довелося пожити деякий час у нас.

Обговоривши це з чоловіком, ми вирішили погодитися. (ARM/YK) Хоча мама живе у нас лише місяць, цей місяць став найгіршим у нашому житті. Здається, що її змінили. Її взагалі нічого не влаштовує! Їй не подобаються меблі, посуд та техніка в нашій квартирі. Їй навіть не подобається наша квартира. Вона ходить завжди незадоволена, постійно скаржиться всім своїм подружкам на те, як їй поrано, некомфортно у нас. Спочатку все було добре. Потім мама почала постійно нити з будь-якого приводу.

Вона постійно стривожена, засмучена та влаштовує сцени. Тому щоб менше часу проводити вдома, ми з чоловіком почали вечеряти в кафе. Моїй мамі це не дуже сподобалося. Якщо ми kупуємо щось нове для себе, вона сердиться і перестає зі мною розмовляти. Мій чоловік стверджує, що мама вільна чинити так, як їй заманеться. Однак я з цим не погоджуюся. Через такі дії мами мені дуже соромно перед чоловіком. Я б точно не стала миритися з цим, якби його мати жила з нами і поводилася подібним чином. Я ніколи не думала, що таке може статися з нами. Адже ми так добре розуміли одне одного.