Свекруха nринижувала мене, як тільки могла, а я все терпіла заради чоловіка. Але справжнісінький kошмар почався, коли вона захв оріла

З моєю свекрухою стосунки ще з самого початку не вдалися. Вона поводилася жа хливо по відношенню до мене просто тому, що я не гідна його сина, на її думку. До нашого весілля свекруха робила все, щоб її син kинув мене, однак у неї це не вийшло, і ми таки одружилися. Спроба свекрухи розлучити нас продовжилася і після весілля. Вона не заспокоювалася і намагалася всіма способами очорнити моє ім’я в о чах чоловіка та його рідних. Я й фарбувалася, як продажна жінка, і одягалася надто вульгарно, і їла надто багато, і сміялася негарно… претензій було море.

Нещодавно свекруха зах воріла. Вона лягла з температурою, і чоловік став носити їй продукти та готові страви щодня. Я варила супи, готувала салати, а чоловік все відвозив мамі. Мені не було шкода їжі, головне, щоб ми з нею віч-на-віч не зустрілися. Моєї їжі свекрусі здалося мало. Вона вирішила, що я сама повинна поїхати до неї, доглядати її і виконувати її хв орі примхи. З цими дорученнями вона дзвонила мені щодня.

Одного разу я перестала відповідати на її дзвінки, і тут вона вирішила зателефонувати своєму синові, поскаржитися на мене. Якось чоловік сидів поруч, коли йому зателефонувала свекруха і одразу почав покривати мене брудом. Я вперше побачила, щоб чоловік підвищив голос на матір. Але я його розуміла, це терпіти було вже неможливо. Невже ця жінка сподівалася, що я забуду її слова і почну її доглядати? Та й взагалі, як можна зберігати стільки зла до людини, яка за фактом тобі нічого не зробила?