Сусід паркував свою машину так, що я на своїй машині не міг заїхати на подвір’я або виїхати звідти. А нещодавно він запропонував »вирішення» nроблеми

У нас досить невеликий дворик на районі. Тут майже всі такі дворики, ми не одні. Може здатися, що це дуже мило і красиво, але насправді це дуже непрактично. Дворики біля під’їзду справді маленькі, там не розвернутися нормально. Так ще й стіни дому дуже тонкі, навіть чути, як сусід чхає в себе вдома. Але є в мене один сусід, якого я не переношу на дух, і він мене теж. Я не знаю, чим саме я йому не догодив, але сусід щоразу потроху псує мої не рви своєю машиною. У нього якась стара машина, вона ледве рухається.

Але сусід так обожнює свою ластівку і в образу її не дає в прямому розумінні. Пр облема полягає навіть не в самому сусіді, а в тому, що дворик маленький і коли сусід паркується, то може так припаркувати машину, що мешканцям будинку дуже незручно її обходити. І добре, якщо ти пішки, а якщо на своїй машині, то що робити? Адже машина сусіда прямо біля входу у двір. Я не можу через його машину проїхати, доводиться довго чекати, доки до нього додзвонишся або біля дверей будинку стояти і стукати.

Ще не факт, що сусід одразу прокинеться або він взагалі вдома. І просити весь час переставити машину, бо проїхати повз неможливо – вже не працює. До людини туго доходить, що вона заважає. Скільки разів повторювалася історія, але він так і не вивчив уроку. Але цього разу сусід сам запропонував свої правила паркування, щоб потім уже не дзвонити комусь по півгодини та просити переставити машину. Мені ідея сподобалася, залишилося тільки, щоб сусід сам виконував свою ідею, я за себе певен.