Аріна у свої 42 роки хотіла кохання та ласки, але на горизонті навіть кандидатів не було. Але тут доля вирішила зробити несподіваний подарунок для неї.

Останньою точкою у шлюбі Арини та Івана стало те, що він не з’явився на вокзал, адже вони з родиною збиралися на відпочинок. Арині набридло, що чоловікові байдужа сім’я. Їй всього сорок два роки було, і вона все ще хотіла відчувати себе коханою та бажаною. Як це часто буває після розл учення, спочатку вона відчула полегшення. Наче вантаж з плечей впав. Тепер зранку ніхто на неї не бурчав, а справ по дому стало вдвічі менше. Вона зраділа і вирішила нарешті здійснити кілька своїх планів, які постійно відкладала, наприклад, навчитися в’язати. Спочатку це її розважило, але потім накрила якась туга.

Серце хотіло кохання. При цьому Арина повністю усвідомлювала, що в її віці досить складно розпочати нові відносини. На горизонті навіть не було потрібних кандидатів. Але в житті багато що вирішує позитивний настрій та віра у краще. Арина не переставала сподіватися, і незабаром доля вирішила її винагородити. Її брат на одному заході познайомив її зі своїм другом. На перший погляд Ярослав зовсім не сподобався жінці, зовні він не підходив під її стандарти, але щось усередині підказало до нього придивитися. Познайомившись ближче, жінка виявила, що Ярослав дуже порядна та уважна людина. Вони у щасливому шлюбі вже три роки.