Після тієї трагедії дружина вже 4 роки не готувала особливі страви для чоловіка. А тут вона написала йому, що борщ зварила. Очі Олега заблищали

Олег того дня поспішав додому, адже сьогодні вдома відбулися несподівані зміни. Дружина приготувала борщ! Здавалося б, що такого? Усі дружини готують їжу своїм чоловікам. Але Ольга не готувала вже чотири роки після трагедії, яка з ними сталася. Виною всьому стала ава рія. Через необережність водія заrинула їхня сімнадцятирічна донька. Втрата єдиної дитини стала непоправною втратою для Олега та Ольги.

Немає нічого дивного в тому, що жінка після цього втратила бажання жити і займатися повсякденними справами. Олег теж дуже переживав, але влився у буденність значно простіше, ніж його дружина. Ольга основну частину часу була вдома. Зазвичай вона просто нічого не робила, забиралася лише за потребою гострою, готувала іноді, але завжди щось просте. Але щось сталося нещодавно. Олег був на роботі, коли йому надійшло повідомлення від дружини: «Я приготувала борщ, чекаю на тебе, у мене хороші новини».

Олег з нетерпінням дивився на годинник, а потім з усіх ніг кинувся до машини. Він і не міг припустити, про які хороші новини йдеться. Вже за 15 хвилин він увійшов додому. Оля сиділа за накритим столом, на її щоках рожевий рум’янець. Наче знову до неї повернулося життя. -Милий, дивись… Вона простягла йому позитивний тест на ваrітність, а Олег узяв та розnлакався як хлопчик. Вони обійнялися. Знову з’явилася надія і сенс прокидатися вранці.