Коли мій чоловік поруч, свекруха робить із себе янгола, але варто нам залишитися одним, як вона виявляє свою справжню сутність

Ми з чоловіком вирішили, що краще nродати квартиру, трохи нагромадити rрошей і збудувати власний будинок. У нас вже є син, який ходить до першого класу, тож плануємо після заселення до нового будинку ще й доньку завести. Спочатку хотіли винаймати квартиру, але потім батьки чоловіка запропонували пожити у них. Так і rроші зекономимо і швидше приступимо до будівництва будинку. Я не дуже хотіла жити зі свекрами. Здається, я всією душею розуміла, що це дуже погана ідея, і я мала рацію. Коли ми почали жити разом, то я одразу зрозуміла, яка свекруха у мене лукава. За мого чоловіка вона поводиться немов янгол.

Постійно допомагає мені, називає мене якось ласкаво. Але варто нам залишитися віч-на-віч, то тут прокидається її справжня особистість. Свекруха починає kричати, принижувати, диктувати свої правила. Якщо я одягну сукню на роботу, то свекруха переконана, що там збираюся когось спокушати. Хоча чудово знає, що у нас на роботі жіночий колектив. Але їй приємно думати про мене одні гидоти. Якщо я фарбуюся червоною помадою, вона любить сказати мені, наскільки це вульгарно.

Я не винна, що вона має якісь комплекси і вона проектує їх на мені. Але буває дуже неприємно. Такі відчуття у мене накопичувалися протягом півроку, а потім мій терпець просто урвався. Після чергового зауваження, я не стрималася і наkричала на свекруху. Сказала, що її взагалі ніхто не просив коментувати моє життя. Вона мені відповіла, що просто старша і хоче поділитися порадами. Але мені її поради у такій формі через приниження не потрібні. Я збираюся поїхати жити до своїх батьків, доки чоловік не добудує будинок. Бо сил жити зі свекрухою більше не лишилося.