У мене була одна сусідка, яка постійно розповсюджувала про мене брудні плітки. Одного дня моє терпіння урвалось і я вирішила найжорстокішим способом помститися її.

Я наро дилася і виросла в будинку, де й мешкаю зараз. Раніше ми жили з мамою та татом. Батька вже десять років як не стало. А мама перебралася до бабусі. За нею потрібен догляд. Бабуся живе за містом, мені звідти їхати на роботу далеко, тож до неї переїхала мати. А у нашій квартирі я живу сама. І ось місяці два тому, мама мені дзвонить і питає, яких це я мужиків до себе воджу. А в мене, на той момент, уже місяці два як не було особистих стосунків. І єдиний чоловік, який приходив до мене, це майстер з ремонту прання .

— Мені Рая (це мамина знайома з нашого будинку) сказав, що їй баба Галя про це розповідає. Мовляв, «Мати відправила до бабусі, а сама тут вертеп влаштувала». Маму я заспокоїла. — Не звертай уваги на плітки, — сказала я мамі на прощання. Наступного дня виловила цю маразматичку і спитала в лоба. — Що я вам такого зробила, що ви про мене гидоту розповсюджуєте?! — Що ти, що ти, доню. Я нічого про тебе не говорю. Ось тоби хрест! — І перехрестилася. Але пакостити не перестала.

Днів десять до мене приїжджала nоліція. Ішли сkарги: то в мене якісь стоrін, то в мене бій ка, то влаштували орrію. Пізніше nоліція перестала реагувати на «сигнали». А Галина почала розповсюджувати плітки, мовляв, «Бачите, до неї щодня nоліція ходить, препарати, які заборонені знайшли». І знову Раю дзвонить мамі. І знову мені доводиться заспокоювати маму. Але мені набридло захищатися. Цієї ночі замазали двері Галини епоксидною смолою. У всі щілини заштовхала. Замурувала гадину . Вранці ця змія намагається виповзти зі своєї нори і не може. Нехай під замком посидить. Менше пліткуватиме.