З першого дня я зрозуміла, що невістка Валя поrубить мого сина. А коли вона відмовилася прати одяг руками, а зажадала пральну машинку, це стало кінцем.

Одруження нашого сина ми з чоловіком чекали з нетерпінням. Нам дуже хотілося нарешті погуляти на весіллі, а потім онуків няньчити. Син наш лише у тридцять років обзавівся серйозними стосунками. Ми спочатку дуже зраділи, але коли молодята почали жити з нами, стало очевидно, що Валентина дівчина з непростим характером. Вона міська дівчина, до багатьох речей у побуті ставиться по-іншому.

Вони три роки жили з нами, це достатній термін, щоб добре впізнати людину та мати можливість висловити думку. Скажу прямо, Валя дівчина дуже норовлива. Вона відразу відмовилася вчитися у мене всьому. Наприклад, я одяг завжди руками прала, так краще відмивається. А вона почала вередувати, що так руки зіпсує і манікюр, змусила мого бідного сина kупити пральну машину.

Я особисто цим технологіям не довіряю! Мітла мені ближче від усіх цих пилососів. А ще в нас прийнято, що вся сім’я двічі на день збирається за столом. А у Валі якийсь свій режим харчування, мовляв, фігуру підтримує, не все їсть та п’ять разів на день харчується. Де це взагалі бачено? Потім вона вмовила мого сина переїхати жити окремо. Мені шkода, що ця дівчина виховуватиме моїх онуків.