Коли колега подарувала нам усім по мішечку дорогих цукерок, ми вирішили дізнатися, звідки у неї стільки дорогих солодощів. І відповідь нас ошелешила

Після новорічних свят моя колега принесла нам усім мішечки із солодощами. Там були різні цукерки, печива, вафлі та мармелади. Кожен солодощів мав стільки, що ми аж до літа на обіди їх приносили. Звичайно, нам усім стало цікаво, звідки колезі стільки цукерок, і чому вона роздає їх безкоштовно.

Одна з нахабніших колег ось так прямо взяла і запитала, мовляв, просто за гарні очі нам би ніхто не стала роздавати цукерки, та ще й у такій кількості. Колега довго викручувалась, але потім все ж таки видала . Виявляється, у Ганни цієї колеги є 2 дітей, а у її брата – теж 2 хлопців. Вони люблять збиратися у мами у вихідні, а жінка сама дуже радіє гостям. Мати Анни – досить молода бабуся. Вона й досі працює, тобто навіть на пенсію ще не вийшла.

Все б нічого, але є одна слабкість у мами Ганни: жінка щоразу мало не коробками kупує солодощі онукам. – А чим сучасних дітей можеш здивувати? Вони все це не їдять, а мама цього не розуміє, – розповідала Ганна, – от і доводилося брати все додому… Після цієї розповіді Ганна вже зі спокійною душею приносила нам солодощі майже щодня. Ми були так не проти, так що всі залишилися задоволеними, я вважаю.