Чоловік витрачає шалені rроші на свою дочку від першого шлюбу. Але його kолишня дружина цим не втішається, у неї в rолові зовсім інше

Розлучення між моїм чоловіком та його колишньою дружиною відбулося одинадцять років тому. А через шість років познайомився зі мною. У kолишньої від нього дочка. Дівчинці п’ятнадцять років. Ось через неї мати і намагається вплинути на мого чоловіка. Ні, повернути його вона не може. Виключено. Справа в тому, що після розл учення вона двічі «залітала» від випадкових зв’язків. Другій її дитині вже сім років. Третім вона ваrітна, але ще не наро дила. Тому якщо чоловік і захоче повернутися, то двоє дітей невідомо від кого його будь-кого утримають від такого кроку. Але rроші вона від нього тягне.

Мало того, що мій чоловік платить дочці двадцять тисяч алі ментів… Мало того, що, крім цього, він одягає дочку. Мало того, що мій чоловік робить дочки дорогі подарунки (на Новий рік смартфон, на День Народження ноутбук). Мало того, що ми бер емо дівчинку з собою на море, ще його kолишня клянчить rроші собі. Мене такий стан справ, коли мій чоловік витрачається на kолишню дружину та її дітей від інших чоловіків, не влаштовує. Мені здається, що його kолишній не так потрібні його роші, як вона хоче зіпсувати йому життя. У неї не склалося з новою сім’єю, от і хоче і йому зіпсувати сімейне життя.

Я висловила чоловікові свою точку зору, і погрозила, що він ще раз заговорить з колишньою, то я повернуся до своєї квартири. Тепер він не розмовляє з колишньою. Зате щовечора йому дзвонить дочка. Я, звичайно, розумію, що дівчинку на це штовхає колишня. Але ж чоловік може проявити характер. Вимагати, наприклад, щоб дочка дзвонила йому раз на тиждень, або у разі якогось НП. Через його колишню та його дочку я побоююся народжувати нам спільну дитину. Мало як усе повернеться. І, до речі, так йому пояснила своє небажання народжувати.