Наша донька завжди була предметом гордості для нас із чоловіком. Але так тривало доти, доки вона не стала знайомити нас зі своїм нареченим

Вже не знаю, як відмовити доньку від шлюбу. У мене банально закінчились аргументи. Часу обмаль, адже вони вже дату весілля навіть призначили, і воно через місяць! Соня наша єдина дитина, ми з чоловіком вклали душу у її виховання. Зараз я з деякою ностальгією згадую час, коли вона була слухняною, милою дитиною. Хто ж знав, що після підліткового віку у неї з’явиться своя думка, яка досить часто відрізняється з нашою?

Соня виросла дуже норовливою панночкою, але розумна при цьому і красуня. Вона сама надійшла на бюджет юридичного! Ми з чоловіком дуже сподівалися, що там вона знайде собі гідного нареченого. А два місяці тому вона оголосила, що ж він є, мовляв, у них все дуже серйозно! Ми почали готуватися до знайомства, але коли він увійшов, у мене щелепа відпала.

Соня вирішила вийти заміж за якогось жебрака! Ні, я не сперечаюся, що Ігор людина хороша, але він простий механік! Невже ми виховували дочку, щоб вона занапастила своє життя цим необдуманим кроком? Ні, ну ось що її чекає з ним, га? Чи багато років орендованих квартир і життя в нужді? А довкола так багато хороших, освічених, заможних хлопців! За нею багато хто доглядає. Сил моїх немає.