Я думала, що у нас з Отсапом зразкова і щаслива сім’я, поки одного дня не вирішила порадувати його і не віднесла суші до його офісу.

З Остапом ми разом уже понад 25 років. Зустрічалися два роки, потім зіграли весілля. Наро дили трьох дітей. Я була щаслива. Протягом усього шлюбу я підтримувала свого чоловіка. Саме з моєю підтримкою він зміг згодом заснувати свою невелику компанію з виробництва меблів. Я працювала з того часу, коли молодшому синові виповнилося два роки, і я віддала його в садок. Влаштувалася стилістом, підробляла у кількох місцях.

Якось я вирішила зайнятися своїм зовнішнім виглядом і особливо вагою, оскільки після третіх пологів я різко набрала кілограмів 20. Але худнути я вирішила не для здоров’я, а з тієї причини, що помічала недобре: чоловік від мене поступово віддалявся, про близькість останнім часом не йшлося й мови … Тиждень тому я вирішила зробити чоловікові сюрприз. Замовила суші – і вирішила поїхати на роботу.

Підходячи до дверей, я на секунду зупинилася, бо почула галас чоловіка. -Сьогодні ввечері я буду в тебе, почекай… -А як же твоя дружина? -Та, не хвилюйся ти. Ця корова ні про що не здогадується. Скажу, що велике замовлення… Було дуже бол яче. Я стояла як укопана і думала про те, як зі мною міг так вчинити чоловік, з яким ми разом уже майже три десятиліття. Я не стала заходити до кабінету – розгорнулася та пішла додому. Зараз готуватиму дітей і готуватимуся до сама – до дуже гучного розл учення.