Після бурхливої вечірки я розплющив очі вранці і застиг: я не розумів де знаходжусь, як сюди потрапив. Та й ще хто ця бабця, що лежить поряд

Мій день народження ми планували давно. Двадцять п’ять років – це серйозна дата, яку планувалося святкувати з розмахом. Останнім часом я тільки й робив, що працював, часу на друзів зовсім не залишалося, тому у свій день народження я планував повеселитися від душі. Ми зняли в оренду двоповерховий будинок, наkупили закусок та просто море алкоголю. Початок вечірки я пам’ятаю, прийшли всі мої колеги, друзі та знайомі. Народу було багато, майже як на кавказькому весіллі. Спочатку я приймав вітання, влаштовував гостей, вів світські розмови, а потім увімкнули музику, почалися танці.

Я не любитель танців, тож став налягати на бар і спостерігати за оточуючими. У процесі веселощів досить nроблематично контролювати кількість випитого, з останніх спогадів у мене те, що ми з моїм найкращим другом після пляшки віскі згадали, що ніколи не рибалили разом, мовляв, треба б цю серйозну прогалину виправити. Пам’ятаю, як ми куртки одягали, а потім провал у пам’яті. Прокинувся я з диким rоловним бо лем, але в теплому ліжку, повертаюся зі стоном, розплющую очі і розумію, що я до пояса голий, а поряд лежить жінка віку моєї бабусі і розчулено на мене дивиться. -О чорт! Я мало не впав з ліжка. -Невже ми це саме? О, боже, чорт! Мене охопив жах.

Жінка підняла запитально брову і витріщилася на мене, а потім до неї дійшло, що я маю на увазі, і вона дзвінко засміялася. Мені стало ще більше не по собі. -Та просто в мої двері ломився вночі, рибу шукав, ось я і впустила. Кри чав на весь під’їзд, що порибалити треба. Я почервонів від сорому, представивши цю картину. -А футболка? -Її вже на тобі не було. -І між нами нічого не було? Жінка знову засміялася. -Ні, звичайно, просто мені стелити не було де, квартира маленька … Я з полегшенням видихнув і в пориві емоцій навіть отче наш згадав. Скажу так, після того дня я зовсім не п’ю! Особисто мені пригод вистачило. Добре, що добра жінка не залишила мене на вулиці.