Після наро дження дітей дружина стала для мене просто огидною — товста, волосся жирне, одяг брудний. Я подав на розл учення, але через 2 роки пошкодував

Наро дивши другу дитину, дружина змінилася остаточно. Від її привабливої зовнішності не залишилося ні сліду: вона набрала вагу, волосся було брудним. Ходила вона тільки в спортивному одязі, який був уже неабияк розтягнутий. А за макіяжі та духі мови взагалі не було. Я дивився на неї і не міг повірити, що колись красуня перетворилася на жінку, на яку ніхто не дивиться — навіть я. Я її розлюбив, і невдовзі подав на розлу чення. З того дня минуло 2 роки. Якось я зустрів її на вулиці – і не зміг дізнатися: струнка талія, високі підбори, чудова зачіска. Я ніколи не повірив би, що ця жінка – мама двох дітей.

»Яким же дурним я був. Як вона могла встигати доглядати за собою, якщо вона мала двох дітей?» А що сталося у результаті? Коли діти пішли до садка, вона знову почала займатися спортом. Разом із чудовою фігурою поступово повернулася приваблива зовнішність. Я йшов додому і докоряв собі за те, як вчинив з матір’ю моїх дітей. Обернувся і побачив, що до неї підійшов чоловік і ніжно її обійняв. Сподіваюся, вона щаслива. Вона заслуговує на те, щоб її носили на руках. А моїм думкам та діям немає прощення.