Коли сестра потребувала підтримки, мама без вагань переписала свою частину будинку на неї. Але вона ще не знала , що чекає нас всіх попереду

Тут часто пишуть історії про те, як родичі перетворюються на зграю стерв’ятників, коли йдеться про спадщину. Можливо, це все наслідок виховання та неправильного прикладу? У моїй сім’ї прийнято зовсім інакше. Коли не стало моєї бабусі, після неї залишилася трикімнатна квартира. Моя мати має рідну сестру, якій на той момент досить важко доводилося. Чоловік її покинув, вона залишилася сама з трьома дітьми, жила на орендованій квартирі.

Коли постало питання про поділ майна і кому перейде квартира, це навіть не обговорювалося, без зайвих слів мама переписала свою частину на сестру, адже вона на той момент цього потребувала. З сестрою та її дітьми у мами протягом усього життя були дуже теплі та близькі стосунки, наша родина завжди могла розраховувати на їхню підтримку. На ж аль, нещодавно і в інший світ пішла і моя мама.

У мене є брат, якраз у цей період у нього виявили досить тяжке захво рювання, була потрібна термінова операція. І тут у нас kонфліктів теж не трапилося, я сама запропонувала nродати квартиру батьківську і оплатити ліkування, адже не може бути нічого ціннішого за людське життя. Слава богу, що в мене чоловік хороший, все в нас є, ми нічого не потребуємо. Я вірю, що й наші діти не лаят имуться через rроші та майно, адже ми показали їм правильний приклад.