Світлана Андріївна не хотіла, щоб син одружився з цією селючкою, Вірою. Але всі змінилося , коли жінка раптом захв оріла

Не минуло й місяця після весілля, а Віра вже намагалася господарювати на кухні. -Мамо, а де у вас вівсянка лежить? -Я тобі не мама, скільки разів говорити? — обурилася свекруха. -Ой, вибачте, Світлано Андріївно, а де все-таки вівсянка? Світлана Андріївна залишилася вкрай незадоволеною вибором свого сина. У нього була вища освіта, хлопець він був видний, тому жінка сподівалася, що дівчину знайде собі під стать. Поруч із ним було дуже багато підходящих кандидатур, але привів він у будинок якусь простушку.

Вероніка має середню спеціальну освіту, виросла у селі, до міста приїхала попрацювати. Найменше Світлана Андріївна хотіла б, щоб син одружився з селючкою, але вона знала, що Мишко хлопець самостійний, сам собі на думці. Вона й не намагалася вплинути на нього, але сподівалася, що невдовзі він побачить, що помилився у виборі. Вероніка уважно прислухалася до зауважень свекрухи і ніколи не намагалася суперечити, це ще більше драт увала жінку. Все змінилося, коли Світлана зах воріла. Вона була вражена тим, як дівчина її доглядає. Їй стало соромно, що вона так ставилася до неї, довелося переглянути свій підхід.