Старший син мого чоловіка від kолишньої дружини познайомився з моїми дітьми – і від цього дня моє життя перетворилося на жа х.

Моє перше заміжжя було невдалим. Мені не пощастило: коли моєї доньці було всього три роки, її батько зник, і я вийшла заміж вдруге. Він має сина від попереднього шлюбу і він піклується про нього. Він відповідальна людина. Він сказав, що не спілкується із kолишньою дружиною. Вона сварлива жінка, має нестерпний характер. Все почалося добре, і ми чудово ладнали з моєю свекрухою. Вона мешкає за містом, але ми не їздили до матері чоловіка. По сусідству з нею жили kолишня невістка та онук. Вона з ними спілкувалася. Потім вона стала дорікати синові, що він перестав думати про старшого сина.

Ми вирішили привітати мою свекруху з ювілеєм та поїхали до неї. Прийшли, сіли за стіл і подарували їй подарунок. Раптом у двір зайшов старший син мого чоловіка. ( ARM / Y М) Йому одинадцять років, він вже дорослий. Він вирішив привітати бабусю. Хлопець потоваришував із моїми дітьми. Моя свекруха поділилася деякими зі зроблених нами фотографій у соціальних мережах. Kолишня дружина влаштувала сkандал: «Хто дозволив вам показувати його фотографію без мого дозволу?» Свекруха заради збереження відносин із нею готова надати ризику свої стосунки з новою сім’єю сина.

Тобто я маю залишатися в таємниці від його kолишньої дружини? Мій чоловік збирав речі і їхав до своєї матері у вихідні, щоб бачитися з сином. Ми проводили без нього усі вихідні, бо він залишався там до понеділка. У будні він їхав досить рано і повертався після того, як мій син вже лягав спати. Зрештою ми посва рилися. Я вирішила зібрати речі та поїхати. Я втомилася проводити вихідні окремо від чоловіка. Він порушує права свого молодшого сина, щоб догодити koлишнєї дружині та матері. Навіщо я мушу терпіти все це? Я з цим не погоджуюся.