Син постійно сkаржився, що його rроші у будинки кудись зникають. Я давно не довіряла невістці. Нещодавно син з’ясував саме куди пропадають його rроші та одразу ж подав на розл учення. (ARM/ Y М)

Мій син оголосив про свій намір розлучитися із дружиною півроку тому. В основному тому, що йому набридло платити борги тещі практично всім своїм заробітком. З’ясувалося, що дружина мого сина забезпечувала маму rрошима, які мій син заробляв. Незадовго до весілля я познайомилася з моєю свахою. Вона була дуже гарно одягнена. У приготуванні до весілля ми не брали участі. Усі витрати взяв мій син. Ми з чоловіком подарували квартиру та дали молодій парі rроші на меблі. Ми вирішили, що молода пара сама придбає все необхідне.

На весіллі моя сваха теж подарувала конверт із rрошима, але не знаю скільки там було. Вона була одягнена у вишукане вбрання, у неї була чудова зачіска та манікюр. Я просто захоплювалася і милувалася нею. Після весілля ми бачилися дуже рідко. Однак півтора місяці тому мій син прийшов до мене зі своїми речами і оголосив, що роз лучається, бо не може більше виносити того, що відбувається у його сім’ї. Ми з чоловіком були вражені. Однак моя дитина промовчала, коли її запитали, чому він розл учається.

У нас із сином відбулася серйозна розмова. Спочатку він чинив опір, але зрештою зізнався, що причиною їхнього розлучення була теща. Виявилося, що вона вічно в боргах, і її дочка із зятем мали покривати борги свекрухи. Молода пара почала відкладати rроші на автомобіль. І тут він ненароком дізнаються, що rрошей немає. Виявилося, що теща заборгувала значну суму, тому вона kинулася до дочки і благала про допомогу. Дочка не змогла відмовити матері. Тепер моя невістка часто зв’язується зі мною і благає переконати сина передумати. Я вирішила не давати синові жодних вказівок. Нехай він вирішує сам. Моя невістка повністю ви нна у тому, що вона дала rроші, не попередивши чоловіка, що явно неправильно.