20 років від Маші – моєї родички, не було жодної новини. І ось півроку тому вона повідомила, що вирішила переїхати назад до міста. Моєму щастю не було межі, але я зрозуміти і не мала що на мене чекає попереду.

Маша – моя родичка. Ми з нею одного віку, ми були нерозлучні та провели разом все дитинство та юність. Але потім доля нас розл учила. Спочатку ми вчилися. Після цього я вийшла заміж. Батьки моєї сестри пішли з життя за кілька років. Вона вирішила виїхати із цього міста на дуже довгий час – майже на 20 років. Не було ні адреси, ні номера телефону, тому я гадки не мала, що з нею трапилося і як вона жила. Я турбувалася, але не могла її знайти, вона несподівано з’явилася кілька років тому, знайшла мене в соціальних мережах і написала мені.

З’ясувалося, що моя сестра ніколи не виходила заміж і дуже переживала з приводу наро дження дітей та створення сім’ї у її віці. Але все йде за планом. Півроку тому Ірина повідомила мені, що має nроблеми на роботі і вирішила переїхати назад до рідного міста. Яка я була щаслива! Приїхала моя сестра, і ми одразу ж привітали її. Я була щиро вражена, коли з’явилася жінка середнього віку в майці з блискітками та спідниці. Про роботу.

Моя сестра могла б піти на вакансію, яку було відкрито в компанії, де я працювала. Я запропонувала їй пройти співбесіду і вона погодилася. Того ж дня я домовилася з відділом кадрів та повідомила, що сестра приїде. Перед обідом я вирішила дізнатись, як все пройшло. Її не взяли на роботу, тому що вона прийшла на співбесіду «в зухвалому вигляді» і запізнилася. Вона відповідала якусь нісенітницю і була зовсім не готова до питань. Мені було дуже соромно.

Те, як поводилася моя сестра, все більше турбувало мене. Коли ми домовлялися про зустріч, вона завжди спізнювалася. Вона може різко змінити свої плани чи взагалі не прийти. Вона подзвонила мені і запитала, чи можемо ми прогулятися парком. Я пішла, а там вона із двома чоловіками. Я попрощалася та пішла. Вона зараз дорікає мені тим, що я її покинула. Складається враження, що мою сестру нічого не турбує. Вона зупинилася у своєму розвитку і поводиться як тупоголовий підліток. Я намагалася пояснити, але вона, схоже, або не розуміє, про що йдеться, або знущається.