Вирішили ми з Максом влаштувати наше весілля по скромному, без зайвих витрат. Але про це дізналися наші батьки і тут помчало…

Ми з Максом зустрічаємося вже чотири роки, нещодавно ми зрозуміли, що настав час узаконити наші стосунки. Ми тільки нещодавно закінчили інститут і влаштувалися на роботу, тому заробляємо поки що середньо. Урочистість ми планували влаштувати скромне, не бачили сенсу вит рачати зайві rроші, адже й так живемо на з′емному житлі. Коли батьки довідалися про наше рішення, стали емоційно обурюватись.

Причому в цьому питанні мої батьки та батьки Максима виявилися напрочуд солідарними. Обидві сім’ї вважали, що весілля має бути обов’язково дорогим і розкішним, адже це подія, яка відбувається лише раз у житті. Вони планували запросити всіх родичів та знайомих. При цьому ніхто не говорив про фінансову допомогу, передбачалося, що всі витрати ми організуємо з Максимом за наш рахунок.

Оскільки всім було відомо, що таких rрошей у нас немає, розраховували, що ми візьмемо кредит. Нам зовсім не хотілося брати кредит на початку нашого сімейного життя, адже це відповідальність та зайве навантаження. Коли ми повідомили батьків про своє рішення, розпочалися сkандали. Тепер нас активно вмовляють, що ми робимо величезну помилку і шкодуватимемо про це все життя.