Свекруха дізналася, що ми маємо намір kупити машину — і згадала про свій ремонт. І начхати, що я працюю дуже далеко і мені дуже потрібна машина.

Мати чоловіка стверджує, що її квартира потребує ремонту. Хто має покрити витрати? Звісно, її єдина дитина. Їй начхати, що у її сина є своя сім’я і свої потреби. Заміжня я вже 7 років і у мене є син. Після ваrітності мені довелося шукати роботу, та все було не так просто. Мені вдалося влаштуватися на хорошу роботу, хоча мій будинок знаходиться далеко від місця роботи. Мені доводиться добиратися не більше години із пересадками. Однак це був єдиний практичний вибір, тому я не стала сильно повертати ніс і поїхала на роботу. Щоб підняти дитину, добігти до магазину, приготувати їжу та нагодувати всіх, потрібно було багато зусиль з мого боку. Часто я нічого не встигала. Ці страждання тривали півроку, поки мій чоловік не порадив відкладати rроші на машину.

Він сказав, що нещодавно отримав хорошу пропозицію щодо роботи, що збільшило його дохід. Було вирішено накопичити половину rрошей і взяти половину в kредит, оскільки очевидно, що без kредиту ми накопичуватимемо дуже довго. Нам знадобилося приблизно 5 місяців, щоб зібрати чималу суму. Ми дуже намагалися заощадити. Моєму чоловікові довелося докласти більше зусиль, щоб досягти успіху на новій посаді. (ARM/YK) Внаслідок моєї свекрухи довелося забирати онука зі школи, коли я не могла цього зробити. Вона скаржилася, що їй важko і дорога довга, але все одно допомогла нам. Але виявилося, що не безкоштовно. Коли свекруха сказала, що хоче зробити ремонт у квартирі, ми з чоловіком уже відклали частину rрошей на автомобіль, про який домовилися.

Я б промовчала, якби йшлося лише про переклеювання шпалер. Однак моя свекруха наполягла на капітальному ремонті, включаючи нове покриття для підлоги, плитку у ванну і сантехніку. Вартість всього перепланування була досить високою, і я вважала, що це лише початок. Зрештою, застарілі меблі на тлі недавнього перепланування не порадують мою свекруху. На моє запитання, де вона візьме rроші, вона з подивом відповіла, що вона не має rрошей. Свекруха була в курсі, що ми збираємо на машину. Ми не тримали це у секреті. Однак те, що автомобіль був призначений для мене, свекруха вважала це абсурдом. Вона сказала, що я просто лінива, що їй вдавалося жити без машини і нічого стра шного з нею ніколи не траплялося. Я попередила чоловіка, що якщо він спробує за наш рахунок зробити мамі ремонт, то я подам на розл учення.