Коля все своє життя шукав ту єдину. І коли нам уже здавалося, що він знайшов її, то моторошна правда спливла назовні

У нас із чоловіком був один друг Коля. Ми знали його вже багато років. Здається, ми знайомі з університету. Коля мав багато жінок і при чому всі вони такі різні, що ми з чоловіком ніяк не могли зрозуміти, який у Колі типаж, яку ту єдину він шукає. І ось нарешті недавно він її знайшов. Вибір ліг на Алісу, мати трьох дітей від першого шлюбу. Сама вона не працює, домогосподарка. Але як смачно вона вміє готувати. Я просто заздрю її майстерності, краще, ніж у ресторані, і це без перебільшень. Аліса хоч і старша за Колю на 10 років, зате вона така цікава особистість, ми з нею швидко стали подругами.

І діти у неї дуже виховані, один одному допомагає. Коля ставиться до них не як батько, а як старший брат. У них такі вільні відносини. Будинок Аліса тримає у стерильній чистоті. Це не означає, що вона ненормальний перфекціоніст, схиблений на збиранні. Але вдома дуже приємно, завжди свіжістю пахне. Раніше ще до Аліси у Колі у квартирі все було набагато гірше. І ось нещодавно ми з чоловіком дізналися жах ливу правду про Колю . Ми самі стали мимовільними свідками того, як він прогулювався з якимось молодим дівчиськом, а потім вони зайшли до готелю.

Відразу все стало зрозумілим, він зраджує Алісі. Тій чудовій жінці, яка чекає на Колю після роботи в затишному будинку з прекрасною вечерею. Ми не могли залишити все як є з чоловіком, все ж таки потрібно з’ясувати, в чому тут справа. Чоловік говорив з Колею, а він навіть заперечувати не став. Відразу повідомив, що так, він зраджує і дуже часто. -Вона однаково одна з трьома дітьми, так ще й без роботи. Тож нікуди вона від мене не дінеться, — відповів Коля. Ми з чоловіком повністю відвернулися від нього. Немає бажання більше спілкуватися з такою гидкою людиною. Зараз працюємо над тим, щоб знайти для Аліси роботу – про всяк випадок.