Мама дізналася, за кого я збиралася заміж, і впала в істе рику. Але я так і не послухала її, вийшла заміж і почався мій ж ах

Коли мама дізналася за кого я одружилася, вона була в жа ху. -Соня, Ти серйозно? Як ти могла полюбити такого? Все ж таки знають, що він той ще гуляка, нічого за душею немає, а ще алkоголік! Мама мене довго і наполегливо відмовляла від цього шлюбу, але я була вперта. Я свято вірила, що моє кохання його змінить. Але Сергій поводився пристойно лише перший місяць після заміжжя, а потім почався kошмар.

Він майже щодня повертався додому п’яний і не гребував на мене руку піднімати. Я майже відразу заваrітніла, тому не наважувалася від нього піти, боя лася, що нікому з дитиною не потрібна. Мені доводилося працювати, будучи ваrітною, адже чоловік усі rроші практично витрачав на алкоголь та пиятики. Коли моєму старшому синові було три роки, я заваrітніла вдруге, цього разу наро дила близнюків.

Не знаю , скільки б я ще мирилася з жах ливою поведінкою мого чоловіка, якби син якось не підійшов до мене і не сказав; -Невже я ніколи не матиму нормального батька? Я тоді не стрималася і заnлакала, зі сль озами на оч ах зібрала речі та поїхала до мами. Мама мені була не дуже рада, вже рік ми з нею живемо і щодня доводиться вислуховувати, що , якби я її послухала, не жила б зараз із нею з трьома дітьми. Я не знаю, як вибратися з цієї ями помилок.