Коли ми з чоловіком все ж таки зуміли зібрати rроші та kупити квартиру нашої мрії, раптом у нас на шляху встала свекруха зі своєю заявою.

Мій чоловік має сестру Катю. Так вийшло, що вона дуже невдало вийшла заміж, зараз чоловік вигнав її з дому і вона змушена жити в нашій квартирі. Я одружилася 5 років тому. Ми з чоловіком вирішили, що не пишно гратимемо весілля. Краще ці rроші зберегти, ніж закочувати величезну вечірку. Все одно rрошей вит ратимо більше, ніж заробимо, тим більше, всі наші родичі в різних містах живуть, так що сенсу зовсім немає. У нас із чоловіком була величезна мрія – мати свою квартиру. Ми так спалахнули цим бажанням, що стали серйозно накопичувати на наше майбутнє житло. Два роки ми збирали, в результаті вдалося kупити саме ту квартиру, яку давно хотіли.

Тільки треба було зробити ремонт. Жити в сірих стінах не наш варіант, тому ми вирішили, що я платитиму за оренду орендованого житла, а чоловік платитиме за ремонт. Ми разом розробляли дизайн квартири, підбирали меблі та всі дрібниці і ось, коли настав час в’їжджати, тут у нас на шляху встала свекруха. Вона зателефонувала і стала нити нам про те, що сестру чоловіка — Катю її ж чоловік вигнав з дому з двома маленькими дітьми . Найстаршому лише два роки, а молодшому й ріка немає. Я не знаю подробиць життя Каті, але факт був у тому, що їй нема де жити.

У себе свекруха не могла її прийняти, бо в неї налагоджувалося особисте життя, з’явився новий чоловік. Чоловікові довелося запропонувати Каті деякий час залишитися в нашій новій квартирі, все ж таки вона родичка тим більше з двома дітьми. Я не була в захваті від такої ідеї, але робити не було чого. Ми дали згоду, щоб Катя пожила у нас пару місяців, але минув вже рік, а вона так і не збирається з’їжджати. Начебто ми для неї цю квартиру облаштовували. Загалом я чекаю дня, коли зможу на правах господині туди заселитися, але що робити з нахабною Катею — я не уявляю.