Коли донька заявила про всю ваrітність, я згадала, що у невістки повна шафа старих дитячих речей. Але не тут то було

У мене є старший син, який одружений із Тетяною. Мені ця дівчина не дуже сподобалася. Спочатку вона не викликала в мене будь-яких емоцій, сама не виявляла жодної ініціативи. Після весілля син різко відійшов від мене. Я так і зрозуміла, що у всьому винна Тетяна, бо вона вселяла синові менше спілкуватися із сім’єю. Таня казала, що тепер у нього нова сім’я, а про матір із сестрою згадувати не обов’язково. Але ж у нас зараз не найкраще становище в сім’ї, і допомога сина була б дуже доречною. У мене ще є молодша донька – Аня.

Вона навчається в університеті на другому курсі, поки що не працює. Я вважаю, що спочатку людина повинна повноцінно отримувати освіту, а потім уже ефективно про роботу думати. Я поки що працюю, тож виходить доньку утримувати. Але недавно вона прийшла до мене з дуже важливою новиною — вона ваrітна. Її ваrітність взагалі ніяк не входила до планів нашої родини. Зі своїм хлопцем вони навіть не заручені, але rоловне, що він не відмовляється від дитини, готовий утримувати сім’ю. Я поки що nогано уявляю, як другокурсник може заробити на повний утримання молодої дружини та ново народженого, але сама допомагатиму, як зможу.

І тут я згадала, що у моєї невістки Тетяни повна шафа старих дитячих речей онука, якому вже 5 років. Я думала, що попрошу сина, а він принесе ті речі, до того ж дитяче ліжечко ще в хорошому стані, просто онук з нього виріс. Але я була така здивована відповіддю Тетяни на моє прохання (Al/KQ) . Вона заявила, що нічого не віддасть просто так, і вже виставила речі на продаж. Таня вважає, що вони самі за свої rроші це kyпили, тож хочуть отримати за речі також rроші. А Аню вважає вже достатньо дорослою, щоб самій нагромадити на потрібні майбутню дитину. Такого від невістки я не очікувала.