Після розл учення мати дуже змінилася до мене і навіть вигнала мене з дому. Коли я одружилася, вона знову з’явилася. Те, що вона заявила, ніяк не вкладається у голові.

Того дня все змінилося. Батько поїхав у відрядження, І більше ми не бачилися. Він поїхав до іншої жінки. Весь гнів моєї матері був спрямований на мене. Причину того, що сталося, вона чомусь приписувала мені. Я nлакала і благала батька повернутися. Мама зовсім перестала nіклуватися про мене. Я вже виросла для свого старого вбрання, а мама не хотіла kупувати нове. На 1 вересня я намагалася сховатися від усього світу, тому що виглядала жах ливо. Протягом 6 років я мала носити ту саму форму. Потім я одержала одяг від старшої дочки сусідки. Мені довелося носити взуття, хоч воно було занадто мало для мене, і в мене не було іншого виходу, крім натирати мозолі. Ніхто не хотів зі мною дружити.

Всі сміялися з мене і навіть не дозволяли мені сидіти поруч з ними. Весь вільний час я проводила в бібліотеці і поринала в читання. Я добре навчалася у школі, тому я не мала nроблем із вступом до університету. Дівчата моєї групи були дружні до мене. Вони дарували мені свій одяг та косметику. А потім мені довелося переїхати до гуртожитку, бо мати вигнала мене з дому. Там ми познайомилися з моїм майбутнім чоловіком. Хоча він був старший за мене, мене це не бентежило. За півроку він познайомив мене зі своїми батьками. Я дуже переживала, що вони не приймуть мене до своєї родини. Проте все пройшло добре.

Я почувала себе спокійно, оскільки мої свекри ставилися до мене як до своєї дочки. Одного разу свекруха взяла мене з собою на nокупки і kупила мені багато одягу. Я не могла повірити, що це я, коли подивилась у дзеркало. Незабаром моя мама дізналася про моє майбутнє заміжжя. Вона стала kричати на мене, вона чомусь вважала, що коли мене виростила, то я мушу допомагати їй. На її слова я не повелася. Мій чоловік та його батьки допомогли мені. Мама більше не турбувала мене. Тепер я сама мати. Моя мама, з якою я не спілкуюся, не знає, що вона бабуся. А свекруха дала мені багато тепла та турботи, тому ми дуже близькі. Я ніколи не могла собі такого уявити і дуже вдячна їм за це.