До нашого весілля золовка наро дила двійнят, кинула на рідніх і втекла. Це мене не торкалося, поки в день весілля свекруха не вручила свій подарунок.

Я з самого початку була чесною з Юрою та сказала, що дітей у своєму житті не планую. Я була старшою в багатодітній сім’ї і няньчилась з молодшими братами та сестрами. Мені зовсім не подобалося таке життя, я не хотіла ставати такою, як моя мама, яка виглядала на років 10 старшєю за свій справжній вік. Юра поставився до цього спокійно, сказав, що не проти мого підходу до життя і любить мене так сильно, що ладен відмовитися від ідеї мати дітей.

Юра має сестру, яка три тому до нашого весілля наро дила двійню незрозуміло від кого, а потім кинула дітей на своїх батьків і поїхала до Італії починати життя спочатку. Мене вся ця історія не надто турбувала рівно на нашому весіллі. Після церемонії в церкві підійшла свекруха, підштовхнула до мене двох малюків трьох років і каже: -Це вам подарунок на весілля! Якщо зможеш про них подбати, станеш гарною матір’ю!

А потім вона просто розгорнулася та пішла. А на мене дивилися два малюки з надією у погляді. Спочатку я мала істерику. Я не була готова виховувати чужих дітей, коли навіть не хочу своїх! Але я не могла нікуди подітися від очей, які дивно дивилися на мене. Мені довелося стати мамою двох дітей. Вони живуть у нашій родині вже три роки. Щиро кажучи, вони змінили весь мій світогляд. Тепер я не уявляю свого життя без них!