Я виховувала сина одна, і душі не чула в ньому. Але такого подарунка у день свого ювілею від нього я не очікувала

Нещодавно у мене був ювілей, і син мені зробив несподіваний подарунок. Я сина ростила одна, всю себе вклала в її виховання, недавній його вчинок доводить, що мої зусилля були витр ачені не дарма. Моє шістдесятиріччя було заплановано відзначити у ресторані, я сама нагромадила на це свято. Було запрошено всіх родичів і друзів, а також сім’ю мого сина. І ось у розпал свята син встає і каже, що дуже вдячний мені за все, що я для нього зробила і хоче подарувати мені.

І зараз він вручає мені ключ, перев’язаний червоною ниткою. Я не відразу зрозуміла, від чого це ключі, але пізніше син оголосив, що вони від квартири. Мені ніколи таких дорогих подарунків не робили, тож я навіть трохи розгубилася. — Любий, чому ти вирішив так витра титися? Невже вам ці rроші не потрібні? Для чого мені квартира? — Розгубилася я.

Коля пояснив, що не хоче, щоб я старості потребувала чогось, хоче, щоб у мене були свої rроші, щоб я відчувала себе впевнено. Квартиру я здаватиму в оренду, буде гарна прибавка до пенсії. Я спочатку вперто відмовилася від подарунка, у сина двоє дітей, хоча вони нічого не потребують, мені все одно було ніяково. Але в результаті син мене переконав, що я маю подарунок взяти. У мене немає слів, щоб передати, як я пишаюся, що виховала таку порядну і успішну людину.