З того часу, як я почала працювати в Італії, у мене не було спілкування з чоловіком. І ми були в розлу ченні, коли дочка повідомила мені про його стра шну хво робу

Ми із чоловіком прожили 20 років разом. Не можу сказати, що наш шлюб був межею моїх мрій, але жили ми непогано. У мого чоловіка були просто золоті руки, брався до будь-якої роботи. Багато в чому завдяки його старанням ми змогли звести будинок. Ми виростили дітей, жили спокійно. А потім знайомі мені донесли, що він мені зраджує. Це було дуже несподіваним відкриттям. Я дуже розгубився і не знав, що робити. Тут свекруха мені порадила просто виїхати.

У мене зі свекрухою завжди були дуже добрі стосунки, вона у всьому допомагала нашій родині. Саме вона навчила мене готувати, могла допомогти порадою у складні часи. Вона допомогла мені влаштуватися на роботу в Італію, де в неї була знайома. Вже 10 років я тут живу, заробляю дуже добре, допомогла дітям влаштуватися у житті та придбати дах над головою.

З чоловіком усі ці роки я не спілкувалася. Мені було відомо, що після нашого розл учення він одружився з іншою і переїхав до неї. Я спілкуюся зі свекрухою та дітьми. Нещодавно дочка передала мені, що батько хво рий і хоче зустрітись зі мною, щоб попрощатися. Щиро кажучи, це мене дуже здивувало, тепер я не знаю, що робити. Напевно, кожна людина заслуговує на шанс на прощення, навіть якщо вона зрадник.