Коли дружина впала в істерику через мою пропозицію зали шити дітей на маму і поїхати відпочити, я вирішив все робити по-своєму

Останнім часом я зрозумів, що живу не тим життям, про яке мріяв. Все моє життя складається з роботи та сімейних турбот. Я сто разів просив дружину взяти відпустку хоча б на тиждень, відірватися від повсякденних буднів, трохи відпочити від дітей. У нас з Тамарою двоє хлопчаків — вони вже досить самостійні, старшому десять років, а молодшому — 7.

Дітей у такому віці можна спокійно зал ишити у бабусі, але Тома порається з ними як квочка. Ви не подумайте, я дітей своїх ну дуже люблю, просто Тома правда перегинає ціпок. Варто мені заговорити про те, щоб зал ишити дітей у мами та поїхати на відпочинок, починається якась істерика: -У них особливий режим та раціон! Твоя мама їх своїми кашами годуватиме рази три на день, а треба п’ять разів і строго за графіком!

Я особисто виріс на звичайній їжі і без особливого графіка, до речі, начебто нормальним виріс. Ми з Томою нікуди разом не виходимо, вона завжди надто зайнята якоюсь нісенітницею: йогою займається, книжки про буддизм якісь читає. Останнім часом я зрозумів, що просто не витримую, рутина затягує і я незабаром задихнуся. Я вже kупив квитки, полечу на відпочинок сам, а Тома, якщо не хоче, це її справа.