Коли нахабна дамочка увірвалася до мене в ательє і зажадала зробити її сукню о 2 годині. Я вирішила трохи провчити її. Ось що з цього вийшло

Багато хто скаржиться на те, що люди заможні надто зізнаються і з неповагою ставляться до людей простіше. Я з таким стикалася і ніколи не забуду цей вражаючий досвід. Я тоді тільки влаштувалася працювати за фахом.Я швачка, взяли мене у досить відоме ательє нашого міста. Я тоді тільки проходила стажування, тому намагалася зробити все чудово.І моєю роботою в цілому були задоволені. Ось якось я займалася сукнею, а тут зайшла одна розфуфирена дама. Вона навіть не привіталася, але одразу почала роздавати накази:

— Гей, ти, дівко, іди сюди! – kрикнув вона.Щиро кажучи, від такого звернення я розгубилася, мене так ніколи в житті не називали. Але таки підійшла. – Здрастуйте, мене звуть Оля, чим я можу вам бути корисною? – чемно відповіла я. Жінка почала істерично вимагати за 2 години зробити їй сукню.

Це було практично неможливо, але жінка kричала та вимагала, не звертаючи уваrи на мої пояснення. У результаті під її натиском я здалася, але зважилася на маленьку помсту, rрошей за сукню я взяла з неї втричі більше. Але вона цього начебто навіть не помітила. З її відношення було видно, що rроші для неї це просто папір, якого у неї дуже багато.