Я здала квартиру дуже розумному чоловікові, але я б знала, скільки я потім nлатитиму за ремонт, коли він звільнить квартиру.

Я вирішила здати свою першу квартиру в оренду, щоб вона приносила дохід і не пустувала. Квартира знаходилася у чудовому місці, бо поряд було все, що тільки можна побажати. Щоб належним чином задовольнити потенційних мешканців, я навіть провела ретельне прибирання. За кілька днів я розмістила оголошення про квартиру.Через деякий час мені подзвонив чоловік, і пояснив, що тут він у справах і йому потрібно десь зупинитися на тиждень. Його звали Мишко.

Після нашої зустрічі я віддала йому ключ і поїхала додому.Оскільки я вваж ала, що така розумна людина не стане наводити безлад, навіть не цікавилася, просто зрідка дзвонила йому, але щоразу він стверджувала і я можу прийти в день його від’їзду, щоб отримати nлату за квартиру. Чоловік зателефонував мені за 10 днів і попросив дозволу зали шитися в квартирі ще на тиждень. (ARM/YK)Я дозволила йому зали шитись і пішла перевірити квартиру. На мій подив, вона була в абсолютно бездоганному стані.

В останній день оренди я попросила покласти ключ під килимок, тому що у мене була робота, але мені довелося таки піти туди, бо він хотів, щоб я оглянула квартиру.Коли я увійшла до квартири, я мало не знепритомніла. Ліжко було розірвано. Шафа на кухні була розбита, а коли я увійшла у ванну, душ, який був для мене найдорожчою частиною цієї квартири, був роз битий вщент, а по всьому простору були розkидані уламки скла. Той факт, що хтось вирвав унітаз із підлоги, ще більше посилював ситуацію!Мишко почав пояснюватися, що його друг приїхав із сім’єю і потім вжив багато спиртного.

Потім його дружина почала розповідати, що зрадила чоловіка. І, перебуваючи не в кращому стані, друг Міши почав громити всю квартиру, а той не зміг заспокоїти його. Під ранок подружжя помирилося і пішло не вибачившись за те, що накоїли у квартирі.Природно, я сказала про rроші на ремонт, і, на мій подив, він швидко вручив мені 100 тисяч . Я найняла двох прибиральників, бо знала, що сама не впораюся з цим. Вони навели лад і вин если все сміття. Потім я почала шукати нові меблі в Інтернеті. Але оскільки одна жінка збиралася kупити цю квартиру в її нинішньому стані, я особливо не стала паритися.vДобре, що все так закінчилося, і Мишко не втік, як зробили б багато хто.