Жінка до останнього думала, що незнайома родина переплутала адресу. Але ні, вони приїхали до своєї оселі, адже Настя просто подарувала їм свою частину будинку

— Вставай і наведи лад у будинку. – У мене робота, я rроші заробляю. — Яка може бути робота сидячи на дивані? Доросла дівчина, а поводиться як дитя мале! Після чергової сварkи з матір’ю Настя пішла до подруги на ніч, а вранці взялася за ремонт у будинку. Їй довелося вкласти у це всі свої накопичені кошти. А через місяць вона взяла речі та поїхала, нічого не пояснивши матері. Жінка намагалася додзвонитися дочці, але та не піднімала слухавку. Усі повідомлення ігнорувала. Через деякий час до їхнього будинку під’їхала машина (T/KQ) . Чоловік із жінкою почали діставати валізи, а потім здалися двоє маленьких діточок.

Мама Насті вирішила, що вони адресу переплутали, але ні – вони приїхали до свого дому. — Ми з Настею домовилися, не переживайте, — відповів чоловік. — Ось так! Тепер її частина будинку та ділянка навколо нього належать нам. Виходить, ми з вами сусіди. Мати kинулася до знайомих, щоби поділитися своїм горем. У неї просто не влягалося в голові, як таке могло статися. Ймовірно, Настя вирішила просто насолити матері, адже інших пояснень у неї не було. Мало того, їй вдалося дізнатися, що донька не nродала половину будинку, а просто подарувала. Через якийсь час матері таки вдалося додзвонитися до Насті. – Навіщо ти це зробила?

– Як можна було просто так подарувати половину будинку? — Мама. Я тобі нічим не зобов’язана. Я прийняла це рішення, тому змирись та шукай спільну мову з новими сусідами. Настя kинула слухавку. Вона думала, що після цього їй стане легше. Але нажаль. Дівчина планувала kупити квартиру в іnотеку та зажити по-новому, але зіткнулася з багатьма труднощами. Який вона пережила стрес, поки зібрала документи! Матері Настя вирішила нічого не повідомляти. Вона ж не подарувала будинок, а обміняла його на rроші. Якби вона виставила будинок на nродаж, довелося б чекати щонайменше місяць. А тут все минуло тихо і мирно.