Ми з Пашею вже вирішили одружитися, коли одного разу я увійшла на кухню і побачила його з пляшкою. Саме тоді я з’ясувала rоловний секрет його життя

Мені було 19 років, і саме тоді я познайомилася з Пашею. Це були мої перші стосунки, я старалася для свого хлопця, як могла, робила все, щоби постійно подобається йому і дивувати його. Паша розповідав, що одного разу був одружений. Але його дружина виявилася меркантильною жінкою, яка хотіла забрати частину бізнесу. Розл учення з нею відбувалося дуже довго і бо лісно. Мати Паші теж не краща. Вона дуже деспотична жінка, постійно вказує Паші як жити і що робити. Мати сама вирішує за Пашу, чим він займатиметься, з якою дівчиною спілкуватись.

Я так зрозуміла, що ці дві жінки сильно обмежували свободу Паші, тому вирішила для себе, що я такої точно не буду, я ж краще, я завжди буду поруч, стану для Паші підтримкою. Справа йшла до весілля. Я вже почала готуватися до такої важливої події в житті. Але якось застала Пашу п’ючим на кухні. Мене це вразило. Наскільки мені було відомо, Паша взагалі не п’є, у нього немає жодних шкідливих звичок, це те, що мені особливо подобалося. І тільки згодом я зрозуміла, як сильно в ньому помилялася.

З кожною подією я дізналася про нього дедалі більше жа хливих подробиць. (Al/KQ) По-перше, Паша справжній алкоголік. Він кілька разів кодувався, лежав у ліkарні, його мати довго лікувала. Від сюди й випливає те, що маму в нього дуже строга. Вона постійно контролює його життя, щоб Паша просто не спився. На ній тримається весь бізнес, який Паша видавав за свою справу. А щодо його kолишньої дружини, то вона, навпаки, хотіла його врятувати, лікувала і тягала ліkарнями. Але у результаті Паша вибрав пляшку, а не сім’ю. Тому вони й розл училися.