З першого дня теща робила все можливе і навіть неможливе, щоб nосварити мене з дружиною. Якось мій терпець урвався.

Я Андрій. У мене з тещею взагалі погані взаємини. Вона одразу відчула до мене неприязнь і продовжує це показувати. Вона робила все, щоб nосварити мене з дружиною. Я не розумію, як її чоловік примудряється з нею уживатися. Мій тесть дуже порядна людина, ось у чому nроблема. Я не знаю, як він живе з моєю тещею. У житті я дуже тиха людина, тому я дуже довго терпів свою тещу. Вона часто відвідує нас і постійно тисне на мене. Вона також ніколи не перестає мене діставати. Я висміюю її за це, пропонуючи їй звернутися до ліkаря-nсихотерапевта за консультацією.

Вона часто ображається на мене. (ARM/YK) Дружина теж на мене ображається. Але якщо вона сама так поводиться, що я можу зробити? Якось ми з Наташею, моєю дружиною, і з моїми друзями поїхали за місто, на шашлики. Нам було так добре! Шашлики на мангалі та пиво. Поруч зі мною моя кохана людина, мої приятелі, грала музика. Ми розслаблялися і фізично, і душевно. І раптом зненацька приїхала моя теща. Чому, розмірковував я. Виявилося, що цього дня вона вирішила зібрати помідори та огірки з городу. Вона відразу ж почала мене діставати.

Я теж був трохи нетверезим. Тож ми почали сперечатися. А наприкінці я показав їй на пальцях дещо, що не можна показувати комусь, особливо тещі. Ось це був ве реск! Я боявся, що вона може використати відро, щоб добити мене. Ще ввечері ми з дружиною сперечалися. Вона сказала своїй дочці: — Який же він дурень. Він ще раз мені це довів! Як його можна шанувати! Теща виводила мене з себе, але вона якось не помічала, що у всьому винна вона! Звичайно, я теж перегнув ціпок, хоч і виграв від цього. Чому? Тому що моя теща більше не відвідує нас! Вона не змушує мене хвилюватись.