Наш син зараз дуже добре заробляє. Але нещодавно він прийшов додому і вимагав від нас щось неймовірне.

Нещодавно син обізвав наш жадібними батьками, відмовляється спілкуватися. Вже тиждень він приходить після роботи додому та закривається у своїй кімнаті. Ось таке ставлення ми набули після всього, що для нього зробили! Григорій – наша єдина дитина. Ми з чоловіком все життя тільки заради нього і намагалися.

Він у нас золотий хлопчик, який завжди отримував усе, що хотів. Хоча Гриша і займався у репетиторів, вступити на бюджет він не зміг, тож ми з чоловіком п’ять років виnлачували rроші за його навчання. Завдяки своїй освіті він швидко знайшов роботу, а згодом отримав високу посаду. Нині Гриша дуже добре заробляє. Але нещодавно він прийшов додому і оголосив нам:

-Мені набридло на роботу добиратися транспортом, kупіть мені машину! Все б нічого, але тепер ми з чоловіком звичайні пенсіонери, ми не маємо таких rрошей. -А чому ти не спробуєш сам накопичити? На мої слова Грицько образився. Зараз я думаю, а раптом ми щось у його вихованні прогаяли? Чому він у нас такий образливий і несамостійний? Тепер ми з чоловіком nереживаємо за нашу старість, адже Грицько наша єдина опора і надія.