Свекруха подарувала молодшому синові квартиру на весілля, але коли почала ремонт у себе, то попросилася пожити з нами. Цього я не зазнала

Мені тридцять три роки. Я вже дев’ять років заміжня. Весілля ми влаштували у чудовому ресторані. Все пройшло відмінно. Єдине, що неприємно здивувало мене та чоловіка – це був подарунок свекрухи. Тоді ми з чоловіком не стали звертати увагу на це. Я подумала, що можливо у мами чоловіка були проблеми з грошима, тому такий подарунок. Через п’ять років після нашого, зіграли весілля мого дівера, молодшого брата чоловіка. А ось тут свекруха розщедрилася. Вона подарувала нареченим квартиру. У центральній частині міста.

Ціна на такі квартири сягає чотирьох мільйонів. Ми з чоловіком здивувалися такому щедрому подарунку. Ось тоді я і дізналася, що, виявляється свекруха моя рантьє. У неї кілька квартир у нашому місті, і вона їх здає в оренду. Отже, грошових проблем у неї ніколи не було і немає. Але на подарунку на моє весілля свекруха чомусь заощадила. Ми з чоловіком після нашого одруження вирішили свою житлову проблему самі. Купили квартиру в іпотеку. Досі розплачуємось. Оремо як прокляті… Тиждень тому до нас у гості приїхала свекруха. – Я затіяла у своїй квартирі ремонт. Мені потрібне житло місяця на два чи три, поки там тривають роботи. Чи можна я у вас поживу? Ось тут мене прорвало.

Я нагадала про її подарунок нам на весілля та про подарунок молодшому синові з того ж приводу. Не соромлячись у висловлюваннях, але все в рамках цензури висловила їй все, що думаю про неї. А насамкінець сказала свекрусі: — Живіть із молодшим сином! Йому ви квартиру подарували! А в мене ви точно не житимете! Свекруха пішла. Образившись і грюкнувши дверима. А я себе винною у сварці не вважаю. І взагалі вражена, як у неї вистачило нахабства звернутися до нас із таким проханням. Молодшому подарувала квартиру, ось хай до нього і йде жити. До нас на якій підставі лізти ?